Nacionālā izlase sporta vingrošanā

2019. gads

Vīrieši

SENIORI

Fotogrāfija Vārds,  uzvārds Treneris / Organizācija
Oļegs Ivanovs I.Vihrovs / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Rihards Trams I.Vihrovs / Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
Viktors Jermakovs P.Pavlovs / Rīgas Vingrošanas skola
Aleksandrs Ļitvinovs I.Vihrovs / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Pavels Gustovs P.Pavlovs / Rīgas Vingrošanas skola
Vitālijs Kardašovs I.Vihrovs / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’
Maksims Šibarševs M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
Emīls Nasirovs P.Pavlovs / Rīgas Vingrošanas skola

 

JUNIORI

Fotogrāfija Vārds,  uzvārds         Treneris/ organizācija
Edgars Čudovskis M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
Edvīns Rodevičs M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
Ričards Plāte I.Vihrovs / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Boris Voroņko R.Končis / Rīgas Vingrošanas skola
Daņila Maltuvnieks I.Vihrovs / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Martins Lodjagins M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
Dmitrijs Mickevičs P.Pavlovs / Rīgas Vingrošanas skola
Ņikita Trusovs I.Vihrovs / Rīgas Vingrošanas skola
Renāts Aļiulovs M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
Klims Bogdanovs M.Gorskis / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Georgijs Konditerovs M.Gorskis / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Marks Mališkins M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola

PRE-JUNIORi

Fotogrāfija Vārds,  uzvārds         Treneris/ organizācija
Kristaps Šuvcāns V.Kučiks / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Kirills Bogdanovs M. Gorskis / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Tomass Upesleja V.Kučiks / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Roberts Demidovičs I.Patruševa / Rīgas Vingrošanas skola
Deniss Jemcevs R.Končis / Rīgas Vingrošanas skola
Artjoms Ščerbatjuks R.Končis / Rīgas Vingrošanas skola
Reinis Žilko I.Patruševa / Rīgas Vingrošanas skola

Sievietes

Seniores ,   2003.dz.g. un  vecākas

Fotogrāfija Vārds,  uzvārds Treneris /  Organizācija
Marija Ribaļčenko Nad.Seile/  Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
Anastasija Dubova I.Daņilova /  Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Elina Vihrovs I.Vihrovs /  Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
Marija Šajovko V.Murauska /  Rīgas Vingrošanas skola
Karina Titova I.Danilova /  Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Alīna Circene V.Murauska /  Rīgas Vingrošanas skola
Linda Tugarinova V.Murauska /  Rīgas Vingrošanas skola
Zane Petrova V.Bedrakova /  Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Arina Oļenova A.Plāte / Daugavpils BJSS
Marija Golubeva I.Mihailova /  Rīgas Vingrošanas skola
Veronika Aramova G.Afanasjeva/  Rīgas Vingrošanas skola
Aleksandra Tiščenko
Vasiļisa Protasenko

 

Juniores , 2004. – 2006.dz.g.

Fotogrāfija Vārds,  uzvārds Treneris
Anastasija Anaņjeva V.Murauska /  Rīgas Vingrošanas skola
Sabīne Anna Cinovska Nad.Seile/  Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
Paula Kļaviņa G.Afanasjeva /  Rīgas Vingrošanas skola
Anna Ločmele I.Daņilova /  Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Darja Eļbe T.Jurenko,  Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Kristīne Ševaršidze A.Plāte / Daugavpils BJSS
Ninelija Hrisafi G.Afanasjeva /  Rīgas Vingrošanas skola
Jeļizaveta Žuļina V.Murauska /  Rīgas Vingrošanas skola
Jūlija Karpuka Nad.Seile /  Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
Veronika Harčenko I.Mihailova /  Rīgas Vingrošanas skola
Marija Grigorjeva A.Plāte / Daugavpils BJSS
Endija Grantiņa I.Daņilova /  Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola

 

Pre juniors  ,  2006.dz.g.

Fotogrāfija Vārds, uzvārds Treneris
Katrīna Jureviča A.Plāte / Daugavpils BJSS
Marija Mihailova I.Mihailova /  Rīgas Vingrošanas skola
Anastasija Rižko V.Murauska / Rīgas Vingrošanas skola
Anete Retere I.Daņilova/Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Jeļena Ivanova O.Ivanova/Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Valērija Ratobiļska A.Plāte /  Daugavpils BJSS
Justīne Zadināne V.Savicka /Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
Marija Petrova I.Daņilova/Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Darja Vasiļjeva A.Plāte / Biedrības “Vingrošanas Olimpiskais centrs” Daugavpils struktūrvienība “Sporta Zāle”
Alise Baranovska O.Ivanova /Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Anastasija Novikova O.Ščekleina / Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
Nellija Vilinska O.Ivanova /Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola

 

LATVIJAS NACIONĀLĀ IZLASES KOMANDA SPORTA VINGROŠANĀ VĪRIEŠIEM 2018.gads

LATVIJAS NACIONĀLĀ IZLASES KOMANDA SPORTA VINGROŠANĀ SIEVIETĒM 2018. gads