BAIBA KAIMIŅA 7.12.1937 – 8.08.2023

Otrdien, 8. augustā mūžības ceļā devās izcilā mākslas vingrošanas trenere Baiba Kaimiņa.

Viņas mūžs bija nedalāmi veltīts sporta, mākslas, mūzikas un grācijas pilnveidei. Iedvesmota, radoša, nenogurstoša, spontāna un neaprēķināma – tāda mūsu atmiņās vienmēr paliks šī lielā personība, kas pati dega kā komēta un ar savu uguni aizdedzināja un iedvesmoja citus. Baiba – vienmēr vitalitātes un sapņu piepildīta – nevienu neatstāja vienaldzīgu. Viņas sirds dega par mākslas vingrošanu: tā bija viņas dzīves Mūza. Divdesmit piecus gadus Baiba Kaimiņa bija Latvijas izlases vecākā trenere. Viņa sagatavoja septiņdesmit sporta meistares, Latvijas čempiones un neaizmirstamu grupu vingrojumu komandu, kas divas reizes ieguva zelta medaļu PSRS čempionātos.

Pēdējā dzīves posmā, kad veselība vairs neļāva doties uz sporta zāli Baiba aizrautīgi dzīvoja līdzi mākslas vingrošanas notikumiem Latvijā un pasaulē.

Latvijas mākslas vingrotāju saime šajā atvadu laikā no sirds pateicās Baibai Kaimiņai par lielo ieguldījumu mākslas vingrošanas attīstībā un par viņas personības spēcīgo klātbūtni mūsu dzīvē.

Tāpat Latvijas Vingrošanas federācija izsaka visdziļāko līdzjūtību Baibas Kaimiņas tuviniekiem – meitai un mazbērniem, šķiroties no dārgās mātes un vecmāmiņas.

Baiba Kaimiņa vienmēr dzīvos mūsu atmiņās un viņas audzēknes turpinās viņas darbu.

Visu mākslas vingrotāju

un

Latvijas Vingrošanas federācijas vārdā

Natālija Prokofjeva