Miss Valentine 2020, Grand Prix Tartu

No 26. februāra līdz 1. martam Tartu, Igaunijā notika 26. starptautiskais turnīrs mākslas vingrošanā “Miss Valentine 2020”, kā arī pirmais Grand Prix Baltijā, kuros piedalījās vingrotājas no 26 valstīm, tajā skaitā labākie Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas un citu valstu pārstāvji.

Arī dalībnieces no Latvijas bija spējīgas konkurēt un ieņēma vairākas godalgotās vietas dažās vecuma grupās. Starptautiskajā turnīrā Jelizavetai Manuilovai (2013. dz. g.) – 2. vieta vingrojumā ar apli un 2. vieta daudzcīņā, Darjai Žuravļovai (2012. dz. g.) – 1. vieta ar apli, Milanai Subotjalo (2009. dz. g.) – 2. vieta daudzcīņā, 2. vieta ar apli un 1. vieta ar bumbu, Alisai Ļebedevai (2009. dz. g) – 1. vieta ar vālēm, Alisai Šilkovai (2008. dz. g) – 1. vieta vingrojumā ar apli, Nikolai Jēkabsonei (2006. dz. g) – 2. vieta ar vālēm, Julianai Sakovičai (2005. dz. g) – 3. vieta ar lenti, Alisai Aļeškovskai (2005. dz. g) – 2. vieta ar bumbu un 2. vieta ar auklu. Latviju pārstāvēja arī Adriana Šeibe, Taisija Molotoka, Anastasija Annenkova, Alise Kalniņa, Adriana Rone, Milana Vasiļjeva, Diāna Marta Siliņa, Elizabete Tetere, Sofja Meņšikova-Filimonova, Nikola Vasiļjeva, Arina Jevstafjeva, Anna Murikova.

Alina Baklagina uzstājās Grand Prix turnīrā kopā ar tādām vingrotājām, kā Arina Averina, Lala Kramarenko, Ekaterina Selezneva, Katsiaryna Halkina, Vlada Nikolchenko, Krystyna Pohranychna, Laura Zeng, Tatyana Volozhanina un citas, un cienīgi pārstāvēja Latviju, ieņemot 17. vietu daudzcīņā un nokļūstot lentes fināla rezervē.