Izcilajai mākslas vingrošanas trenerei Baibai Kaimiņai 80

2017. gada 7.decembrī Jūrmalas Muzejā tika svinēta mākslas vingrošanas treneres Baibas Kaimiņas 80. gadu jubileja. Baiba Kaimiņa 1957. gadā sāka strādāt Jūrmalas Pionieru namā, tad Jūrmalas BJSS, BSB „Daugava” par vecāko mākslas vingrošanas treneri.  B. Kaimiņa  25 gadus bijusi Latvijas PSR izlases vecākā trenere, kā arī 5 gadus vadījusi PSRS arodbiedrības „Trud”’ izlasi.

Baiba Kaimiņa ir sagatavojusi ap 70 PSRS Sporta meistarēm mākslas vingrošanā, kā arī 2 zelta medaļnieces PSRS čempionātos grupu vingrojumos, 18 sudraba medaļnieces un 2 bronzas medaļu ieguvējas PSRS čempionātos,  PSRS izlases dalībnieces, ap 50 Latvijas PSR čempionēm.  Labākās audzēknes  Natālija Ķīse – Maculēviča, Līga Kalniņa, Ļubova Pučkova – Maļarenko, Natālija Andrejeva, Dzintra Jurgelāne, Liene Kaimiņa, Maruta Ramane, Solveiga Strode, Diāna Oigus, Liāna Kaktiņa, Daiga Lapiņa, Inga Bomīte, Jeļena Lazarenko, Nadežda Gromova.

Savu dzīvi trenere ir atdevusi mākslas vingrošanai un par to ir neizsakāmi priecīga, par brīnišķīgām audzēknēm un daudzajiem sportā pavadītajiem gadiem. Ja, gadi stāvētu uz vietas un neskrietu kā stirnas, tad, visticamāk,  trenere ar pilnu enerģiju turpinātu darbu Latvijas mākslas vingrošanas attīstībai.