Nacionālā izlase sporta vingrošanā

Sieviešu sporta vingrošana

SENIORES

  Vārds,  uzvārds Treneris
1. Elina Vihrovs I.Vihrovs / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’, Rīgas Vingrošanas skola
2. Marija Ribaļčenko Nad.Seile/ Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
3. Anastasija Dubova I.Daņilova /Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
4. Alīna Circene V.Murauska / Rīgas Vingrošanas skola
5. Linda Tugarinova V.Murauska / Rīgas Vingrošanas skola
6. Marija Golubeva I.Mihailova / Rīgas Vingrošanas skola
7. Nikola Melne V.Murauska / Rīgas Vingrošanas skola
8. Karina Titova I.Danilova / Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
K Kristiāna Ušacka G.Afanasjeva /  Rīgas Vingrošanas skola
K Veronika Aramova G.Afanasjev/  Rīgas Vingrošanas skola
K Alīna Garaščenko V.Murauska/  Rīgas Vingrošanas skola
K Margarita Aleksandrova I.Daņilova/ Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
K Valērija  Grišāne V.Murauska / Rīgas Vingrošanas skola

 

JUNIORES

Vārds,  uzvārds Treneris
1. Zane Petrova V.Bedrakova /Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
2. Marija Šajovko V.Murauska /  Rīgas Vingrošanas skola
3. Arina Oļenova A.Plāte / Daugavpils BJSS
4. Sabīne Anna Cinovska Nad.Seile/ Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
5. Veronika Harčenko I.Mihailova /  Rīgas Vingrošanas skola
6. Ninelija Hrisafi G.Afanasjeva /  Rīgas Vingrošanas skola
7. Endija Grantiņa I.Daņilova/Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
8. Elena Meļķe I.Daņilova/ Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
K Paula Kļaviņa G.Afanasjeva / Rīgas Vingrošanas skola
K Jeļizaveta Žuļina V.Murauska / Rīgas Vingrošanas skola
K Kristīne Ševaršidze A.Plāte / Daugavpils BJSS
K Jūlija Karpuka Nad.Seile / Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”

 

PRE-JUNIORES

Vārds, uzvārds Treneris
1.        Darja Eļbe T.Jurenko/ Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
2.        Anastasija Anaņjeva V.Murauska / Rīgas Vingrošanas skola
3.        Olga Menzorova A.Plāte /  Biedrības “Vingrošanas Olimpiskais centrs” Daugavpils struktūrvienība “Sporta Zāle”
4.        Marija Grigorjeva A.Plāte /  Biedrības “Vingrošanas Olimpiskais centrs” Daugavpils struktūrvienība “Sporta Zāle”
5.        Apoļinarija Rešetņikova N.Serafimoviča / Rīgas Vingrošanas skola
6.        Paula Kristholde T.Jurenko / Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola
7.        Katrīna Dedele A.Plāte /  Biedrības “Vingrošanas Olimpiskais centrs” Daugavpils struktūrvienība “Sporta Zāle”
8.        Elizabete Fomina L.Roslova / Liepājas pilsētas domes Liepājas Kompleksā Sporta skola

 

Virieši sporta vingrošana

SENIORI

  Vārds,  uzvārds Treneris / organizācija
1. Rihards Trams I.Vihrovs / Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
2. Sergejs Pozņakovs I.Vihrovs / Rīgas Vingrošanas skola
3. Pavels Gustovs P.Pavlovs / Rīgas Vingrošanas skola
4. Maris Gorskis I.Vihrovs / Rīgas Vingrošanas skola
5. Vitālijs Kardašovs I.Vihrovs / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’
6. Aleksejs Lukoņins M.Ņilovs/ Rīgas Vingrošanas skola
7. Edvards Dergačevs M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
8. Dmitrijs Trefilovs J.Saproņenko / Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’

 

JUNIORI

  Vārds,  uzvārds         Treneris/ organizācija
1.        Oļegs Ivanovs I.Vihrovs / Rīgas Vingrošanas skola
2.        Ričards Plate M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
3.        Edgars Čudovskis M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
4.        Edvīns Rodevičs M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
5.        Aleksandrs Ļitvinovs I.Vihrovs / Rīgas Vingrošanas skola – Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’
6.        Renāts Aļiulovs L.Tisčenko, R.Končis / Rīgas Vingrošanas skola
7.        Maksims Šibarševs M.Ņilovs / Rīgas Vingrošanas skola
8.        Daņila Maltuvnieks I.Vihrovs / Rīgas Vingrošanas skola – Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’
K. Martins Lodjagins L.Tisčenko, R.Končis / Rīgas Vingrošanas skola
K. Viktors Jermakovs P.Pavlovs / Rīgas Vingrošanas skola
K. Emīls Nasirovs P.Pavlovs / Rīgas Vingrošanas skola
K. Dmitrijs Mickevičs P.Pavlovs / Rīgas Vingrošanas skola

 

PRE-JUNIORI

  Vārds,  uzvārds         Treneris/ organizācija
1. Kirills Bogdanovs M. Gorskis / Rīgas Vingrošanas skola – Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’
2. Georgijs Konditerovs M. Gorskis / Rīgas Vingrošanas skola – Biedrība „Vingrošanas  Olimpiskais  centrs’’
3. Edvargs Dundurs B. Kaņepe / Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
4.       Iļja Seņins I.Patruševa / Rīgas Vingrošanas skola
5. Tomass Rudītis B. Kaņepe / Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”
6. Arturs Dzenis I.Patruševa / Rīgas Vingrošanas skola
7. Artjoms Ščerbatjuks R.Končis / Rīgas Vingrošanas skola
8. Deniss Jemcevs R.Končis / Rīgas Vingrošanas skola
K Dmitrijs Semjonovs B.Kaņepe / Ventspils pilsētas domes Izglītības  pārvaldes  sporta   skola “Spars”