Sacensību kalendārs Mākslas vingrošanā 2024

DatumsNosaukumsStatussPilsēta ValstsNolikumsDalībniekiRezultāti
27.-28.01.2024“11. Sniegpulkstenīšu kauss”Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes
1.etaps
OgreLatvijaNolikums_Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā_1 etapsRGI: 1.-5.sp.kl.
2 veidi
rezultati_11 Sniegpulkstenisu kauss
11.02.2024
17.-18.02.2024
3.''ELITE''Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes
2.etaps
RīgaLatvijaNolikums_Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes mākslas vingrošanā_2 etaps_LabotsRGI: 1.-5.sp.kl.
2 veidi
Rezultati_3_Elite kauss
24.-25.02.2024Daugavpils pilsētas kausa izcīņa 1.etaps LR kausamDaugavpilsLatvija Nolikums Daugavpils pils. KAUSS 2024Labots_22.01.2024RGI: Seniori, Juniori
4 veidi
rezultati_Daugavpils kausa izcina
01.-03.03.2024XV Jelgavas atklātais čempionāts individuālajā programmā un Jelgavas čempionāts grupu vingrojumos mākslas vingrošanā “BALTIC FLOWER 2024”
Pilsētas čempionātsJelgavaLatvijaNolikums_BF_2024_labotsRGI_1.-Senioru sp.kl.
2 veidi
RGG: 1.-Senioru sp.kl.
Rezultāti XV.Jelgavas atklātais čempionāts mākslas vingrošanā Baltic Flower 2024
15.-17.03.20249. Aphrodite kaussStarptautiskais turnīrsFaliroGrieķijaRG_2024_Itl-Events_Faliro_directives-enM.Ardaševa, A.Lebedeva, A.Rone, N.Vasiļjeva, E.Ivanova, M.Kalinina, A.ProskurnjaRezult_Junior

Rezult_Senior
16.-17.03.2024Rīgas Vingrošanas skolas čempionāts2.etaps LR kausamRīgaLatvija Nolikums RVSČ2024RGI: Seniori, Juniori
4 veidi
RGG: 1.-5.sp.kl.
atcelts
22.-24.03.2024Pasaules kaussPasaules kaussPalaio FaliroGrieķijaGR_2024_WCup_Palaio Faliro Athens_Directivesnepiedalāmies
23.-24.03.2024“4.ELITE”Latvijas atklātais čempionāts
pieaugušajiem un jauniešiem mākslas vingrošanā
2.etaps
RīgaLatvijaNolikums_Atklatais cempionāts ELITE mākslas vingrošanā_2 etapsRGI: Seniori, Juniori
4 veidi
rezultati_Latvijas_atklatais cempionats_4_elite
04.-07.04.2024Sofija kaussStarptautiskais turnirsSofijaBulgārijaGR_2024_Itl-Events_Sofia_directives-enAlisa Aleškovska
Patrīcija Pavļenko
Marija Kaļinina
Margarita Ardaševa
Aleksandra Proskurna
Alisa Lebedeva
Marta Ločmele
Result IT Sofia Cup 2024
12.-14.04.2024Pasaules kaussPasaules kaussSofijaBulgārijaGR_2024_WCup_Sofia_Directivesnepiedalāmies
13.-14.04.2024Ogres kaussLatvijas Jaunatnes meistarsacīkstes
Finālsacensības
OgreLatvijaNolikums Latvijas Jaunatnes meistarsacikstes Ogres kauss

Reitings LJM I sporta klase

Reitings LJM II sporta klase_Labots

Reitings LJM III sporta klase.xlsx

Reitings LJM IV sporta klase

Reitings LJM V sporta klase
RGI: 1.-5. sp.kl.
2 veidi
RGI: Prejuniori 4 veidi
RGG: 1.-5. sp.kl.
rezultati_Ogres kauss
19.-21.04.2024Pasaules kaussPasaules kaussBakuAzerbaidžanaGR_2024_WCup_Baku_Directivesnepiedalāmies
20.-21.04.2024Lībavas kaussPilsētas sacensības LiepājaLatvijaNolikums_LIBAVAS KAUSS 2024RGI: 1.-Seniori
2 veidi
Result_LIavas kauss 2024
26.-28.04.2024Pasaules kaussPasaules kaussTaškentaUzbekistanaGR_2024_WCup_Tashkent_DirectivesNikola VasiljevaResult_RG_Tashkent
26.-28.04.2024Jūrmalatas atklātais čempionāts Pilsētas čepimonāts un Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes JūrmalaLatvijaNolikums_m_vingr_cemp_2024_labots_20.03.2024RGI: 1.sp,kl.-Seniori
2 veidi
RGI:Prejuniori
4.veidi
RGG: 1.-Seniori sp.kl.
rezultati_Jurmalas atklatais cempionats
03.-05.05.20247. Daugavas loki 2024Pilsētas sacensībasDaugavpilsLatvija Nolikums Daugavas loki 2024 LAT_LabotsResult_Curves of Daugava 2024_ all around_and by apparatus
10.-12.05.2024Pasaules izaicīnajuma kaussPasaules kaussPortimaoPortugālenepiedalāmies
03.-05.05.2024Eiropas kaussEiropas kaussBakuAzerbaidžanaRG_2024_European_Cup_Baku_directives_25.01.2024Alisa Lebedeva
Margarita Ardaševa
Evelina Ivanova
Nikola Vasiljeva
Result_RG EC
11.-12.05.2024Latvijas Republikas kaussLatvijas Republikas kaussRīgaLatvijaNolikums_LR kauss 2024RGI: Seniori - Pre juniores
4 veidi
rezultati_LR kauss
18.-19.05.2024Stars 2024Pilsētas čempionātsĶekavaLatvijaStars 2024 nolikums 21.03.24.RGI: 1.-Seniori
2 veidi
Stars 2024 nolikums 21.03.24.
22.-26.05.202440.Pieagušo un jauniešu Europas čempionātsEiropas čempionātsBudapeštaUngārijaRG 2024_ECh_Budapest_directivesN.Vasiļjeva, M.Ardaševa, A.Lebedeva 40TH EUROPEAN RHYTHMIC GYMNASTICS CHAMPIONSHIPS Media_compressed
25.-26.05.2024Baltijas Puķe 2024Pilsētas sacensības TukumsLatvijaNolikums_Baltijas Puke 2024RGI: 1.-5.sp.kl.
RGG: 1.-Seniori
Rezultāti Baltijas Puķe 2024
07.-09.06.20242. Burvju putekļiPilsētas sacensības ĶekavaLatvijaNolikums_BURVJU PUTEKĻIRGI: 1.-Seniori
2 veidi
Rezult_Burvju puteklis 2024
14.-16.06.2024Līgo visiPilsētas sacensības RīgaLatvijaRGI; 1.-5.sp.kl.
2 veidi
RGG: 1.-Juniori
atcelts
21.-23.06.2024Pasaules kaussPasaules kaussMilanaItalijaGR_2024_WCup_Milan_DirectivesNikola Vasiljeva
26.-28.06.2024Pasaules izaicīnajuma kaussPasaules kaussJerusaļimaIsraēlanepiedalāmies
12.-14.07.2024Pasaules izaicīnajuma kaussPasaules kaussCluž NapokaRūminija
nepiedalāmies
20.-22.09.202429. Mazā un lielā GrācijaPilsētas sacensībasJūrmalaLatvijaRGI:1.-Seniori sp.kl.
2 veidi
RGG: 1.Seniori
28.-29.09.2024Liepājas pilsētas čempionātsPilsētas sacensībasLiepājaLatvijaRGI: 1.-Senioru sp.kl.
2 veidi
05.-06.10.20242. Federācijas kaussLatvijas Jaunatnes meistarsacīkstes
1.etaps
RīgaLatvijaRGI; 1.-5.sp.kl.
2 veidi
12.-13.10.2024Rīgas pilsētas atklátais čempionāts un meistarsacíkstes1.etaps Latvijas Republiklas čempionātamRīgaLatvijaNolikims_Rīgas pilsētas atklātās čempionāts un meistarsacikstes mākslas vingrošanāRGI: Prejunioru - Senioru sp.kl.
4 veidi
24.-25.10.20243.Jaunie talantiLatvijas Jaunatnes meistarsacīkstes
2.etaps
RīgaLatvijaRGI: 1.-5.sp.kl.
2 veidi
26.-27.10.20244.Olimpiskās cerības2.etaps Latvijas Republikas čempionātamRīgaLatvijaRGI; Prejuniori-Seniori
4 veidi
02.-03.11.2024Rīgas Vingrošanas skolas jaunatnes kaussPilsētas sacensības RīgaLatvijaTikai Rīgas Vingrošanas skolas audzēknes
08.-10.11.2024Jūrmalas atklātās meistarsacikstesLatvijas Jaunatnes meistarsacīkstes
Finālsacensības
JūrmalaLatvijaRGI: 1.-5.sp.kl.
RGG. 1.-Senioru sp.kl.
16.11.2024Jelgavas pilsētas meistarsacīkstesPilsētas meistarsacīkstesJelgavaLatvijaRGG: 1.-Senioru sp.kl.
23.-24.11.2024Latvijas Republikas čempionātsLatvijas Republikas čempionāts
Finālsacensības
RīgaLatvijaRGI: Seniori - Pre juniores
4 veidi
30.11.-01.12.2024Cerību spārniPilsētas sacensībasĶekavaLatvijaNolikums_CeribuSparni_lvRGI: 3.-Senioru sp.kl.
21.-22.12.2024Ziemas GrācijaPilsētas sacensībasSalaspilsLatvijaRGI: 1.-Senioru sp.kl.