Sacensību kalendārs Mākslas vingrošanā 2020

DatumsNosaukumsVeidsPilsētaValstsNolikumsRezultāti
25.01.2020-26.01.2020Sniegpārsliņu kaussPilsētas meistarsacīkstesOgreLatvijaNolikums_Sniegparslinu_kaussresult_1.sporta klase A grupa(2012 dz.g. un jaun.)_

result_1.sporta klase A grupa(2013 dz.g. un jaun. )_

result_1.sporta klase B grupa()_

result_1.sporta klase B grupa(2013 dz.g. un jaun. )_

result_1.sporta klase C grupa(2012 dz.g. un vec)_

result_2.sporta klase A grupa(2011 dz.g. un jaun.)_

result_2.sporta klase A grupa(2012 dz.g. un jaun. )_

result_2.sporta klase B grupa()_

result_2.sporta klase B grupa(2012 dz.g. un jaun. )_

result_2.sporta klase C grupa(2011 dz.g. un vec. )_

result_3.sporta klase A grupa(2010 dz.g. un jaun.)_

result_3.sporta klase A grupa(2011 dz.g. un jaun. )_

result_3.sporta klase B grupa()_

result_3.sporta klase B grupa(2011 dz.g. un jaun. )_

result_3.sporta klase C grupa()_

result_4.sporta klase A grupa(2010 dz.g. un jaun.)_

result_4.sporta klase B grupa(2010 dz.g. un jaun.)_

result_5.sporta klase B grupa(2009. dz.g. un jaun.)_

result_JUNIORU sporta klase B grupa(2005 - 2007 dz.g. )_

result_JUNIORU sporta klase C grupa(2005 - 2007 dz.g. )_
07.02.2020-08.02.2020FIG Starptautiskais turnīrs Senioriem un JunioriemStarptautiskais turnīrsMaskavaKrievijaGR_2020_Itl-Events_Moscow_directives-eResult_IT Seniors&Juniors
07.02.2020-09.02.2020FIG Alina Kabaeva kaussGrand PrixMaskavaKrievijaGR_2020_Itl-Events_Moscow Grand Prix_directives-eResult_Grand Prix Qualifications

Rezult_RG Grand Prix
15.02.2020-16.02.2020Rīgas perlitesPilsētas meistarsacīkstesRīgaLatvijaNolikums_Rigas perlites
22.02.2020-23.02.2020Olimspiskas cerībasLatvijas meistarsacīkstesRīgaLatvijaNolikums_Olimpiskās_cerības
28.02.2020-01.03.2020FIG Miss ValentineStarptautiskais turnīrsTartuIgaunijaGR_2020_Itl-Events_Tartu_directives-e
29.02.2020-03.01.2020FIG Miss ValentineGrand PrixTaruIgaunijaRG_2020_Itl-Events_Tartu_Miss Valentine Grand Prix
29.02.2020-01.03.2020FIG ''Veronique DE Kristoffy''Starptautiskais turnīrsCorbeil-EssonnesFrancijaGRY_2020_Itl-Events_Corbeil-Essonnes _directives
06.03.2020-06.03.2020Jelgavas čempionāts grupu vingrojumosAtklātais čempionātsJelgavaLatvija
06.03.2020-08.03.202011.Baltic flowerStarptautiskais sacensībasJelgavaLatvija
07.03.2020-08.03.2020FIG Tart kaussStarptautiskais turnīrsBrnoČehijas RepublikāGR_2020_Itl-Events_Brno_directives
19.03.2020-19.03.2020Deriugina kauss - pre-junioriemStarptautiskais turnīrsKievUkrainaPre-juniors Kyiv 2020
19.03.2020-22.03.2020FIG 25.Deriugina kaussStarptautiskais turnīrsKievUkrainaInternational Tournament Kyiv 2020
20.03.2020-22.03.2020FIG Aphrodite kaussStarptautiskais turnīrsFaliroGrieķijaGR_2020_Itl Events_Faliro_directives-e
21.03.2020-22.03.2020Deriugina kaussGrand PrixKievUkrainaGrand Prix Kyiv 2020
28.03.2020-28.03.2020Grand Jete kaussPilsētas meistersacīkstesĀdaži LatvijaNolikums_Grand Jete
03.04.2020-03.04.2020FIG Pasaules kaussPasaules kaussPesaro ItālijaGR_2020_WCup_Pesaro_Directives
03.04.2020-03.04.2020Daugavpils pilsētas atklātais čempionāts pieaugušajiem un junioriemPilsētas čempionātsDaugavpilsLatvijaDaugavpils pils. čempionāts 2020
04.04.2020-05.04.20205.Daugavas lokiStarptautiskais turnīrsDaugavpils LatvijaLAT nolikums Daugavas loki 2020
05.04.2020-07.04.2020FIG Sofia kaussStarptautiskais turnīrsSofijaBulgārijaRG_2020_Itl-Events_Sofia_directives-e
12.04.2020-12.04.2020FIG Pasaules kaussPasaules kaussSofijaBulgārijaGR_2020_WCup Sofia_Directives
11.04.2020-12.04.2020Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātās meistarsacīkstes individuālajā programma un grupu vingrojumosPilsētas sacensībasJūrmalaLatvija
17.04.2020-19.04.2020STARSStarptautiskais turnīrsĶekavaLatvija
17.04.2020-19.04.2020FIG Pasaules kaussPasaules kaussTaškentaUzbekistanaGR_2020_WCup_Tashkent_Directives
17.04.2020-19.04.2020FIG 7.Yana Batyrshina balvas Starptautiskais turnīrsBakuAzerbaidžānaRG_2020_Itl-Events_Baku_directives-e
24.04.2020-26.04.2020FIG Pasaules kaussPasaules kaussBakuAzerbaidžānaGR_2020_WCup_Baku_Directives
24.04.2020-26.04.2020Irina kaussStarptautiskais turnīrsVaršavaPolijaGR_2020_Itl-Events_Warsaw_directives-e
25.04.2020-26.04.2020Sniegpulkstenīšu kaussPilsētas meistersacīkstesOgreLatvija
02.05.2020-03.05.2020FIG 21.Baltic Hoop, SeniorStarptautiskas sacensībasRīgaLatvija
02.05.2020-03.05.2020FIG 1. Baltic Hoop, JuniorStarptautiskas sacensībasRīgaLatvija
05.05.2020-06.05.2020FIG 29.Portimao turnīrsStarptautiskais turnīrsPortimaunaPortugāle
08.05.2020-10.05.2020FIG Pasaules izaicinājuma kaussPasaules izaicinājuma kaussPortimaunaPortugāle
09.05.2020-10.05.2020Latvijas Republikas kauss un čempionāts atsevišķos veidosLR kauss un čempionāts atsevišķos veidosRīgaLatvija
16.05.2020-17.05.2020Pavasara brīnumiStarptautiskais turnīrsDaugavpilsLatvija
21.05.2020-24.05.202036.Eiropas čempionāts Senioriem un JunioriemEiropas čempionātsKievUkrainaRG_2020_Cont-Champ_Kyiv_directives_e
23.05.2020-24.05.2020Baltijas PuķePilsētas meistarsacīkstesJelgavaLatvija
29.05.2020-31.05.2020Vēju pilsētas kaussStarptautiskais turnīrsLiepāja Latvija
26.06.2020-28.06.2020FIG Pasaules izaicinājuma kaussPasaules izaicinājuma kaussKluža-NapokaRumānija
03.07.2020-05.07.2020FIG BSB Banka Pasaules izaicinājuma kaussPasaules izaicinājuma kaussMinskaBaltkrievija
10.07.2020-12.07.2020FIG Pasaules izaicinājuma kaussPasaules izaicinājuma kaussKazaņaKrievija
24.07.2020-29.08.2020Olimpiskās spēlesOlimpiskās spēlesTokijaJapana
18.09.2020-20.09.202026. Mazā un Lielā grācija Starptautiskais turnīrsJūrmalaLatvija
03.10.2020-04.10.2020Liepājas pilsētas čempionātsPilsētas čempionātsLiepājaLatvija
10.10.2020-11.10.2020RudensPilsētas meistarsacīkstesRīgaLatvija
17.10.2020-18.10.2020Rīgas pilsētas čempionātsPilsētas čempionātsRīgaLatvija
24.10.2020-25.10.2020Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātās meistarsacīkstes individuālajā programma un grupu vingrojumosPilsētas čempionātsJūrmalaLatvija
14.11.2020-15.11.2020Latvijas Republikas čempionāts individuāla programma un grupu vingrojumosLR čempionātsJelgavaLatvija
28.11.2020-29.11.2020Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstesPilsētas meistarsacīkstesRīgaLatvija
04.12.2020-04.12.2020RVS jaunatnes meistarsacīkstes gr.vingrojumosPilsētas meistarsacīkstesRīgaLatvija
05.12.2020-05.12.2020Vingro Visi meistarsacīkstesPilsētas meistarsacīkstesRīgaLatvija
19.12.2020-20.12.2020Ziemassvētku turnīrsPilsētas sacensībasJūrmalaLatvija