Sacensību kalendārs Mākslas vingrošanā 2019

DatumsNosaukumsVeidsPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
26.01.2019 - 27.01.2019Sniegpārsliņu kauss Pilsetas meistarsacīkstesOgreLatvijaNolikumsresult_SENIORU sporta klase B grupa(2003 dz.g un vec.)_

result_SENIORU sporta klase A grupa(2003 dz.g un vec.)_

result_Pre junioru sporta klase(2007 dz.g.)_

result_JUNIORU sporta klase B grupa(2006 dz.g.)_

result_JUNIORU sporta klase B grupa(2005 dz.g.)_

result_JUNIORU sporta klase B grupa(2004 dz.g.)_

result_JUNIORU sporta klase A grupa(2006 dz.g.)_

result_JUNIORU sporta klase A grupa(2005 dz.g.)_

result_JUNIORU sporta klase A grupa(2004 dz.g.)_

result_5.sporta klase Vec. gr.(2007 dz.g. un vec.)_

result_5.sporta klase Jaun. gr.(2008 dz.g. un jaun.)_

result_4.sporta klase Vec. gr.(2008 dz.g. un vec.)_

result_4.sporta klase Jaun. gr.(2009 dz.g. un jaun.)_

result_3.sporta klase Vec. gr.(2009 dz.g. un vec.)_

result_3.sporta klase Jaun. gr.(2010 dz.g. un jaun.)_

result_2.sporta klase Vec. gr.(2010 dz.g. un vec.)_

result_2.sporta klase Jaun. gr.(2011 dz.g. un jaun.)_

result_1.sporta klase Vec. gr.(2011 dz.g. un vec.)_

result_1.sporta klase Jaun. gr.(2012 dz.g. un jaun.)_
02.02.2019 - 03.02.2019Asker Lukoil Cup RGI,RGGStarptautiskais turnīrs AskerNorvēģijanepiedalījas
16.02.2019 - 18.02.2019XVIII. International Gracia Fair Cup, RGI , RGGStarptautiskais turnīrs BudapeštaUngārijanepiedalījas
16.02.2019 - 17.02.2019Alina Kabaeva CupGrand Prix MaskavaKrievijaDirectives_Moscow-Grand Prix 2019GP Q_RGI_hoop_ball_clubs_ribbon

GP Qualifications_RGI All-Around
22.02.2019 - 24.02.2019Rīgas pilsētas jaunatnes meistarsacīkstes Pīlsetas meistarsacīkstesRīgaLatvijaNolikumsresult_I sporta klase A grupa(2011. dz.g. un jaun.)_

result_I sporta klase B grupa()_

result_II sporta klase A grupa(2010. dz.g. un jaun.)_

result_II sporta klase B grupa()_

result_III sporta klase A grupa(2009. dz.g. un jaun.)_

result_III sporta klase B grupa()_

result_IV sporta klase(2009.dz.g. un vec.)_

result_Pre junioru sporta klase(2007.dz.g.)_

result_V sporta klase(2008.dz.g. un vec.)_
01.03.2019 - 03.03.201925. Miss Valentine Starptautiskais turnīrsTartuIgaunija Directivesresult_RG Child 2009(2009)_

result_RG Child 2010(2010)_

result_RG FIG Junior(2004,2005,2006)_

result_RG FIG Senior (2003 and older)_

result_RG Junior Open (2004)_

result_RG Junior Open 2004 Rope Final(2004)_

result_RG Junior Open 2005 Rope Final(2005)_

result_RG Junior Open 2005(2005)_

result_RG Junior Open 2006 Rope Final(2006)_

result_RG Junior Open 2006(2006)_

result_RG Mini 2011(2011)_

result_RG Pre Junior 2007(2007)_

result_RG Pre Junior 2008(2008)_

result_RG Senior Open Final - RIBBON(2003 and older)_

result_RG Senior Open(2003 and older)_
07.03.2019 - 11.03.2019GCP Lisbon RGI, RGGStarptautiskais turnírs LisabonaPortugālenepiedalījas
08.03.2019 - 08.03.2019Jelgavas čempionāts grupu vingrojumos Atklātais čempionātsJelgavaLatvijaNolikumsresult_2007 A V sport class()_

result_2007 B IV sport class()_

result_2008 A IV sport class()_

result_2008 B III sport class()_

result_2009 A III sport class()_

result_2009 B II sport class()_

result_2010 A II sport class()_

result_2010 B I sport class()_

result_2011 A I sport class()_

result_Juniors A()_

result_Juniors B()_

result_O_C()_
09.03.2019 - 10.03.201910. "Baltic flower"Starptautiskās sacensībasJelgavaLatvijaNolikumsresult_I sport class A(2012)_

result_I sport class B(2011)_

result_II sport class A(2011)_

result_II sport class B(2010)_

result_III sport class A(2010)_

result_III sport class B(2009)_

result_IV sport class A(2009)_

result_IV sport class B(2008)_

result_Juniors 2004 A(2004)_

result_Juniors 2005 A(2005)_

result_Juniors 2006 A(2006)_

result_Juniors 2006-2004 B(2006-2004)_

result_Pre-Juniors A(2007)_

result_Seniors 2001 and older (2001-...)_

result_Seniors 2002(2002)_

result_Seniors 2003(2003)_

result_V sport class A(2008)_

result_V sport class B(2007)_
14.03.2019 - 14.03.2019Pre-juniors “Deriugina kauss''Starptautiskais turnīrs KievUkrainaDirectivesresult_DERIUGINA CUP Pre-Junior(2007)_

result_DERIUGINA CUP Pre-Junior(2008)_

result_DERIUGINA CUP Pre-Junior(2009)_
14.03.2019 - 17.03.2019FIG Deriugina kauss 2019Starptautiskais turnīrs KievUkrainaDirectivesresult_GRAND PRIX SENIOR(2003 and older)_
15.03.2019 - 17.03.2019Faliro "Aphrodite Cup" RGI, RGGStarptautiskais turnīrs FaliroGrieķija nepiedalījas
16.03.2019 - 17.03.2019Grand Prix ''Deriugina kauss''Starptautiskais turnīrs KievUkrainaDirectives
22.03.2019 - 24.03.2019'Corbeil-Essonnes''Starptautiskais turnīrsCorbeil-EssonesFrancijanepiedalījasnepiedalījas
23.03.2019 - 24.03.2019Daugavas loki 2019Starptautiskas sacensībasDaugavpilsLatvijanolikums labots 05.02.2019Darba_protokols_Daugavas_loki_2019
23.03.2019 - 24.03.2019Liepājas pilsētas atklātais čempionāts indiv.Pilsetas čempionātsLiepājaLatvijaNolikums_NEWrezultati
28.03.2019 - 30.03.20191. Starptautiskais turnīrs par "Julieta Shishmanova balvu"Starptautiskais turnīrsBurgasBulgārijanepiedalījasnepiedalījas
30.03.2019 - 31.03.201920. “Baltic Hoop ”Starptautiskās sacensībasRīgaLatvijaGRY_2019_Itl-Events_Riga_Baltic-Hoop_Directive_eresult_Senior Ball Final(2003 and older)_

result_Senior Clubs Final(2003 and older)_

result_Senior Hoop Final(2003 and older)_

result_Senior Ribbon Final(2003 and older)_

result_Senior(2003 and older)_
30.03.2019 - 31.03.20192. “Riga Spring ”Starptautiskās sacensībasRīgaLatvijaGRY_2019_Itl-Events_Riga_Riga Spring_DIrective_eresult_Junior (2004,2005,2006)

result_Junior Ball Final(2004,2005,2006)_

result_Junior Clubs Final(2004,2005,2006)_

result_Junior Ribbon Final(2004,2005,2006)_

result_Junior Rope Final(2004,2005,2006)_
30.03.2019 - 31.03.201932. MTM Narodni DOM ĻubļanaStarptautiskās sacensībasĻjubļjanaSlovenijanepiedalījasnepiedalījas
04.04.2019 - 06.04.2019International Tournament "Sofia Cup"Starptautiskais turnīrs SofijaBulgārijaDirectives-e_UpdateProtocol_RG_IT_Sofia_2019_Delegations
05.04.2019 - 07.04.2019FIG World Cup 2019 RGI , RGGPasaules kaussPesaroItālijaDirectivesall-around

Ball

Clubs

hoop

Ribbon
05.04.2019 - 07.04.2019FIG 11.Irina CupStarptautiskais turnīrsVaršavaPolijaDirectivesIRINA_CUP_2019__CAT.JUNIOR_AA_bez_PK

IRINA_CUP_2019__CAT.SENIOR_AA_bez_PK
12.04.2019 - 14.04.2019FIG World Cup 2019 RGI , RGGPasaules kaussSofijaBulgārijaDirectivesnepiedalījas
12.04.2019 - 14.04.2019Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātās meistarsacīkstes individuālajā programmā Pilsetas meistarsacīkstesJūrmalaLatvijaNolikumsDarba_protokols_Jūrmala_Grupu_Vingrojums_2019

Jūrmala_A_grupa

Jūrmala_B_grupa
19.04.2019 - 21.04.2019FIG World Cup 2019 RGI , RGGPasaules kaussTaškentaUzbekistanaDirectivesResults Book_RG WC Tashkent
20.04.2019-21.04.2019AGF 2. Junioru čempionātsStarptautiskais turnīrsBakuAzarbaidžānaDirectivesJUNIORS ResultBook
26.04.2019 - 28.04.2019FIG World Cup 2019 RGI , RGGPasaules kaussBakuAzarbaidžānaDirectivesSENIORS REZULT
27.04.2019 - 28.04.2019Sniegpulkstenīšu kauss Pilsetas meistarsacīkstesOgreLatvijaNolikumspieteikuma formaresult_1. sporta klase Jaun.gr.(2012 dz.g. un jaun.)_

result_1. sporta klase Vec.gr.(2011 dz.g. un vec.)_

result_2. sporta klase Jaun.gr.(2011 dz.g. un jaun.)_

result_2. sporta klase Vec.gr.(2010 dz.g. un vec.)_

result_3. sporta klase Jaun.gr.(2010 dz.g. un jaun.)_

result_3. sporta klase Vec.gr.(2009 dz.g. un vec.)_

result_4. sporta klase Jaun.gr.(2009 dz.g. un jaun. )_

result_4. sporta klase Vec.gr.(2008 dz.g. un vec. )_

result_5. sporta klase Jaun.gr.(2008. dz.g. un jaun.)_

result_5. sporta klase Vec.gr.(2007. dz.g. un vec.)_

result_JUNIORU sporta klase 2004 dz.g. A grupa(2004.dz.g)_

result_JUNIORU sporta klase 2004 dz.g. B grupa(2004.dz.g)_

result_JUNIORU sporta klase 2005 dz.g. A grupa(2005.dz.g)_

result_JUNIORU sporta klase 2005 dz.g. B grupa(2005.dz.g)_

result_JUNIORU sporta klase 2006 dz.g. A grupa(2006.dz.g)_

result_JUNIORU sporta klase 2006 dz.g. B grupa(2006.dz.g)_

result_Pre junioru sp.kl.(2007.dz.g)_
03.05.2019 - 05.05.2019FIG World Challenge Cup 2019 RGI, RGG Pasaules kaussGuadalajaraSpānijanepiedalījasnepiedalījas
04.05.2019 - 05.05.2019LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS
LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU KAUSS
LATVIJAS REPUBLIKAS PRE-JUNIORU KAUSS
LR Kauss JelgavaLatvijaNolikumsNolikums_NEWNolikums_NEW
18.05.2019 - 19.05.20195.''Pavasara brīnumi 19''Starptautisks turnīrsDaugavpilsLatvija
25.05.2019 - 26.05.2019Baltijas Puķe-2019Pilsētas meistarsacīkstesTukums LatvijaNolikums
10.05.2018 - 12.05.2018"Zvaigznītes 2019"Starptautisks turnīrsĶekavaLatvija
16.05.2019 - 19.05.201935th European Championships Kontinentālās čempionātsBakuAzerbaidžānaDirectives_NEW
31.05.2019 - 02.06.2019"Vēju pilsētas Kauss"Starptautiskās sacensībasLiepājaLatvijaVĒJU PILSĒTAS KAUSS 2019 ielugums
08.06.2019 - 08.06.2019Komandu kaussPilsetas meistarsacīkstesĶekavaLatvija
18.06.2019 - 19.06.20192019. gada Korejas kauss SamdasooPilsetas kaussČendžuD.korejas provincenepiedalījasnepiedalījas
05.07.2019 - 07.07.2019Latvijas Jaunatnes Olimpiāde Latvijas Olimpiāde JēlgavaLatvijaMākslas vingrošana_LJO-2019
05.07.2019 - 15.07.201930. Vasaras Universiade 2019Starptautiska universiada NeapoleItālija
17.07.2019 - 22.07.2019Junioru pasaules čempionats Pasaules čempionāts Moskva KrievijaDirectives
16.08.2019 - 18.08.2019FIG BSB Bank World Challenge CupPasaules kaussMinskaBaltkrievija
23.08.2019 - 25.08.2019FIG World Challenge Cup 2019 RGI, RGGPasaules kaussKluža-NapokaRumānija
24.08.2019 - 25.08.201919. International Gracia Fair Cup RGI, RGGStarptautiskais turnīrsBudapeštaUngārija
30.08.2019 - 01.09.2019FIG World Challenge Cup RGI, RGGPasaules kaussKazaņaKrievija
06.09.2019 - 08.09.2019FIG World Challenge Cup RGI, RGGPasaules kaussPortimaunaPortugāle
16.09.2019 - 22.09.201937th FIG Rhythmic Gymnastics World Championships Pasaules čempionātsBakuAzerbaidžāna
21.09.2019 - 22.09.201925. "Mazā un Lielā grācija 2019''Starptautiskais turnīrsJūrmalaLatvija
29.09.2019 - 30.09.2019"Libavas kauss"Pilsētas meistarsacīkstesLiepājaLatvija
12.10.2019 - 13.10.2019Rīgas čempionātsPilsētas čempionatsRīgaLatvija
19.10.2018 - 20.10.2018"Rudens 2019"Pilsētas meistarsacīkstesRīgaLatvija
26.10.2019 - 27.10.2018Jūrmalas pilsētas bērnu un jauniešu atklātais čempionāts individuālajā programmā un grupu vingrojumos Pilsētas čempionāts JūrmalaLatvija
09.11.2019 - 10.11.2019LR čempionāts  īnd. un LR čempionāts grupu vingr.Latvijas čempionātsJūrmalaLatvija
23.11.2019 - 24.11.2019Rīgas Vingrošanas skolas jaunatnes sacensības grupu vingrojumos Pīlsetas sacensībasRīgaLatvija
23.11.2019 - 24.11.2019RVS-Vingro Visi meistarsacikstes grupu vingrojumos Pilsētas meistarsacīkstesRīgaLatvija
14.12.2019 - 15.12.2018Jūrmalas pilsētas atklātais ''Ziemassvētku turnīrs''Pilsētas turnīrs JūrmalaLatvija
21.12.2019 - 21.12.2019"Ziemassvētku zvaigznītes "Pilsētas meistarsacīkstesLiepājaLatvija