Nacionālā izlase mākslas vingrošanā

2019. gads

SENIORI (individuāla programma)

Fotogrāfija Vārds, Uzvārds Treneris / Organizācija
1 Karolīna Mizūne I. Smelova, V. Stoļarova / Jelgavas BJSS
2 Jeļizaveta Polstjanaja G.Marjina  / Biedrība “Vingro visi”
3 Alina Baklagina G. Marjina, K. Šavļuka, O. Gusarčuka /Rīgas Vingrošanas skola
4 Jurate Paula Romānova G. Marjina, K. Šavļuka, O. Gusarčuka / Rīgas Vingrošanas skola
5 Anna Murikova I. Smelova, V. Stoļarova /Jelgavas BJSS
6 Evelina Ivanova T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta / Liepājas Kompleksā sporta skola
k Jekaterina Sidorova N. Sidorova, A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
k Marija Žestjaņņikova G. Marjina, K. Šavļuka, O. Gusarčuka / Rīgas Vingrošanas skola
k Angelīna Šerstņova T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta /Liepājas Kompleksā sporta skola
k Darja Froļonoka N. Sidorova, A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
k Denīze Andrune I. Smelova, V. Stoļarova / Jelgavas BJSS

JUNIORES (individuāla programma)

Fotogrāfija Vārds, Uzvārds Treneris / Organizācija
1 Santa Stepulāne T. Stepulāne, K. Konoda, N.Žvīgule / Ogres novada sporta centrs
2 Nikoļa Ivanauska N. Kučinska, A. Sidenko / Rīgas Vingrošanas skola
3 Arina Jevstafjeva N. Sidorova, A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
4 Alisa Aļeškovska N. Sidorova, A. Matoviča, J. Posse / Rīgas Vingrošanas skola
5 Juliāna Sakoviča N. Kučinska, A. Sidenko / Rīgas Vingrošanas skola
6 Jana Ašmenska I. Zambžicka / Ķekavas novada sporta skola
7 Zlata Karpoviča I. Smelova, V. Stoļarova / Jelgavas BJSS
8 Polina Račkovska T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta / Liepājas Kompleksā sporta skola
k Nikola Vasiļjeva T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta / Liepājas Kompleksā sporta skola
k Patrīcija Volkova I. Smelova, V. Stoļarova / Tukuma sporta skola

JUNIORES (grupu vingrojums)

Fotogrāfija Vārds, Uzvārds Treneris / Organizācija
k Amanda Sniedze Ž. Narkēviča, R.Šmite / Rīgas Vingrošanas skola
k Sofja Rešetova N. Sidorova, A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
k Jeļizaveta Belozuba I. Smelova, V. Stoļarova / Jelgavas BJSS
k Valērija Pogodina D. Liepiņa, V. Stūrmane / Rīgas 86. vidusskola
k Adele Stahanova G. Marjina, K. Šavļuka,O. Gusarčuka / Rīgas Vingrošanas skola
k Valērija Kuzmenko I. Smelova, V. Stoļarova / Jelgavas BJSS
k Anastasija Kudrjavceva D. Liepiņa, V. Stūrmane / Olaines pilsēta
k Jekaterina Maksimova A.Valujeviča / Rīgas Vingrošanas skola
k Patrīcija Feldmane N. Sidorova, A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
k Sofija Golubenkova G. Marjina, K. Šavļuka,O. Gusarčuka / Rīgas Vingrošanas skola

PRE-JUNIORES (individuāla programma)

Fotogrāfija Vārds, Uzvārds Treneris / Organizācija
1 – 2 Nikola Astratjeva J. Posse / Rīgas Vingrošanas skola
1 – 2 Milana Filatova O. Timofejeva, I. Timofejeva / Jūrmalas sporta skola
3 Sofja Meņšikova- Fiļimonova N. Kučinska, A. Sidenko / Rīgas Vingrošanas skola
4 Lauma Gaile J. Posse / Rīgas Vingrošanas skola
5 Marija Kaļiņina N. Sidorova, A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
6 Amanda Volkopa T. Stepulāne, K. Konoda, N.Žvīgule / Ogres novada sporta centrs
7 – 8 Aļesja Sergeja D. Liepiņa, V. Stūrmane / Rīgas 86. vidusskola
7 – 8 Polina Žiguļina T. Stepulāne, K. Konoda, N.Žvīgule / Ogres novada sporta centrs
9 Viktorija Tašbulatova N. Sidorova, A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
10 Evgeniia Golopjatova N. Kučinska, A. Sidenko / Rīgas Vingrošanas skola

 LATVIJAS NACIONĀLĀ IZLASES KOMANDA MĀKSLAS VINGROŠANĀ 2018. gads