Nacionālā izlase mākslas vingrošanā

SENIORES (individuāla programma)

  Vārds, uzvārds Treneris/ Organizācija
1. Karolīna Mizūne I. Smelova, V. Stoļarova / Jelgavas BJSS
2. Jekaterina Djomina T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta /Liepājas Kompleksā sporta skola
3. Alina Baklagina G. Marjina, K. Šavļuka,O. Gusarčuka / Rīgas Vingrošanas skola
4. Jekaterina Fedjunina D. Liepiņa, V. Stūrmane / Rīgas 86. vsk.
5. Jurate Paula Romānova G. Marjina, K. Šavļuka,O. Gusarčuka / Rīgas Vingrošanas skola
6.-7. Inese Jastrebova G. Marjina, K. Šavļuka,O. Gusarčuka / Biedrība “Vingro visi”
6.-7. Elīna Zaika I. Vaivade, M. Fjodorova/Rīgas Vingrošanas skola
8. Tamara Lana Petrosjana N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
K Milana Alferčika T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta/Liepājas Kompleksā sporta skola
K Katrīna Kurme I. Vaivade, M. Fjodorova/Rīgas Vingrošanas skola

 

SENIORES (grupu vingrojums)

  Vārds, uzvārds Treneris/ Organizācija
1. Anna Lazareva N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
2. Jana Lazareva N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
3. Veronika Gruzdeva T. Stepulāne, A. Valujeviča / Ogres novada sporta centrs
4. Jekaterina Sidorova N. Sidorova, N. Kučinska, A. Matoviča/Rīgas Vingrošanas skola
5. Ērika Bogdanova N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča /Rīgas Vingrošanas skola
6. Arīna Ļeina N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
7. Denīze Andrune I. Smelova, V. Stoļarova / Jelgavas BJSS
8. Jeļizaveta Mamaiko I. Vaivade, M. Fjodorova /Rīgas Vingrošanas skola
9. Renāte Kurbatova I. Smelova, V. Stoļarova / Jelgavas BJSS

 

JUNIORES (individuāla programma)

  Vārds, uzvārds Treneris / Organizācija
1. Nikoļa Ivanauska N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča /Rīgas Vingrošanas skola
2. Evelina Ivanova T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta /Liepājas Kompleksā sporta skola
3. Jana Ašmenska I. Zambžicka / Ķekavas novada sporta skola
4. Arina Jevstafjeva N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča /Rīgas Vingrošanas skola
5. Līze Pildegoviča D. Liepiņa, V. Stūrmane / Rīgas 86. vsk.
6. Polina Račkovska T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta / Liepājas Kompleksā sporta skola
7. Polina Inšakova G. Marjina, K. Šavļuka,O. Gusarčuka /Rīgas Vingrošanas skola
8. Santa Stepulāne T. Stepulāne, K. Konoda, A. Valujeviča/Ogres novada sporta centrs
K Alisa Aļeškovska J. Posse / Rīgas Vingrošanas skola
K Juliāna Sakoviča N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča /Rīgas Vingrošanas skola
K Angelīna Šerstņova T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta / Liepājas Kompleksā sporta skola

 

JUNIORES (grupu vingrojums)

  Vārds, uzvārds  Treneris / Organizācija
1. Anastasija Kudrjavceva D. Liepiņa,V.Stūrmane / Olaines pilsēta
2. Marija Žestjaņņikova G. Marjina, K. Šavļuka, O. Gusarčuka/ Rīgas Vingrošanas skola
3. Patrīcija Volkova I. Smelova, V. Stoļarova / Tukuma sporta skola
4. Sofja Rešetova N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča / Rīgas Vingrošanas skola
5. Valērija Burikova T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta / Liepājas Kompleksā sporta skola
6. Darja Froļonoka N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča/ Rīgas Vingrošanas skola
7. Marta Vildere A. Valujeviča / Rīgas Vingrošanas skola
8. Patrīcija Feldmane N. Sidorova, N. Kučinska,A. Matoviča/ Rīgas Vingrošanas skola
K Valērija Kuzmenko I. Smelova, V. Stoļarova / Jelgavas BJSS

 

PRE-JUNIORES (individuāla programma)

  Vārds, uzvārds Treneris / Organizācija
1. Nikola Vasiļjeva T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta / Liepājas Kompleksā sporta skola
2. Varvara Proščenko T. Nikitina, V. Seļivanova, J. Rieksta / Liepājas Kompleksā sporta skola
3. Nikola Jēkabsone I. Zambžicka / Ķekavas novada sporta skola
4. Vladislava Griba T. Stepulāne, K. Konoda, A.Valujeviča/ Ogres novada sporta centrs
5. Sofija Golubenkova G. Marjina, K. Šavļuka,O. Gusarčuka / Rīgas Vingrošanas skola
6. Anželika Zaharjana T. Stepulāne, K. Konoda, A. Valujeviča/ Ogres novada sporta centrs
7.-8. Nikola Macijevska G. Marjina, K. Šavļuka,O. Gusarčuka / Rīgas Vingrošanas skola
7.-8. Anastasija Sulojeva G. Marjina, K. Šavļuka,O. Gusarčuka / Rīgas Vingrošanas skola
K Domenika Nikija Vovka E. Repke, A. Ancīte / Ķekavas novada sporta skola
K Veronika Haruta A. Valujeviča / Rīgas Vingrošanas skola