Mākslas vingrošana tiesneši

Individualo programmu tiesnieši

Olimpiskajam ciklam 2022.g.-2024.g.

IDVārdsUzvārdsKategorija
01GaļinaMarjinaNAC
02TatjanaGalaktionovanav atjaunota
03InaraVaivadenav atjaunota
04TatjanaŅikitinaNAC
05DaigaLiepiņaNAC
06NatālijaSidorovaNAC
07KarīnaTracevska-KoņevaNAC
08IrinaSmelovaNAC
09OlgaTimofejevaNAC
10NataļjaKučinskaNAC
11JeļenaRiekstaNAC
12IrinaZambžickaNAC
13TatjanaStepulāneNAC
14AlesjaValujevičanav atjaunota
15AnnaSidenkoNAC
16JolantaPossenav atjaunota
17LarisaAndrianovanav atjaunota
18IvetaAudrenav atjaunota
19AlīseCiemanav atjaunota
20NātalijaČekitaNAC
21OlgaGusarčukaNAC
22ViktorijaBērziņaNAC
23AnnaMatovičaNAC
24ZalfīraMeškovanav atjaunota
25JuliānaMihejevanav atjaunota
26VitaMikitanovanav atjaunota
27ŽaneteNarkēvičaNAC
28OlgaAleksejevanav atjaunota
29EstereRepkeNAC
30VeronikaRomanovanav atjaunota
31ZojaStepanovaNAC
32VeronikaDjuminaNAC
33IngaJefimovaNAC
34JūlijaVisockanav atjaunota
35NellijaŽvīguleNAC
36ValērijaBaltrušunanav atjaunota
37ĻubovaHohlovaNAC
38NatālijaKaļiņinanav atjaunota
39IrinaKazakevičaNAC
40KatrīnaKurmeI kategorija
41ViktorijaMežeckanav atjaunota
42OlgaŠelgunovaNAC
43ElīnaZaikaI kategorija
44PoļinaKirejevaI kategorija
45MarijaPleskačovanav atjaunota
46SofijaŅikitinanav atjaunota
47JeļizavetaSuroveginanav atjaunota
48AnastasijaSamsonovanav atjaunota
49JekaterinaŅikulenkovaNAC
50AnastasijaKondratjevanav atjaunota
51IvetaIstjaginanav atjaunota
52InesaJastrebovanav atjaunota
53VeronikaŅesterovanav atjaunota
54AnastasijaKrūzeNAC
55ElīnaVasiļevskaNAC
56Melānija MilānaSmirnihaI kategorija
57AnastasijaSemjonovaI kategorija
58MarikaZavadskaI kategorija
59JevgenijaŠepeļeI kategorija
60KatrīneSiliņaI kategorija
61NikolaPerunovaI kategorija
62ĒrikaSokolovanav
63DiānaKļaviņanav
64SvetlanaBurlakovaI kategorija

Grupu programmu tiesnieši

Olimpiskajam ciklam 2022.g.-2024.g.

IDVārdsUzvārdsKategorija
01GaļinaMarjinaNAC
02TatjanaGalaktionovanav atjaunota
03InaraVaivadenav atjaunota
04TatjanaŅikitinanav
05DaigaLiepiņanav
06NatālijaSidorovaNAC
07KarīnaTracevska-KoņevaNAC
08IrinaSmelovaNAC
09OlgaTimofejevaNAC
10NataļjaKučinskaNAC
11JeļenaRiekstanav
12IrinaZambžickanav
13TatjanaStepulāneNAC
14AlesjaValujeviča-Bitenav atjaunota
15AnnaSidenkoI kategorija
16JolantaPossenav atjaunota
17LarisaAndrianovanav atjaunota
18IvetaAudrenav atjaunota
19AlīseCiemanav atjaunota
20NatālijaČekitanav atjaunota
21OlgaGusarčukanav atjaunota
22ViktorijaBērziņaI kategorija
23AnnaMatovičaI kategorija
24ZalfīraMeškovanav atjaunota
25JuliānaMihejevanav atjaunota
26VitaMikitanovanav atjaunota
27ŽaneteNarkevičanav atjaunota
28OlgaAleksejevanav atjaunota
29EstereRepkenav atjaunota
30VeronikaRomanovanav atjaunota
31ZojaStepanovaNAC
32VeronikaDjuminaNAC
33IngaJefimovaNAC
34JūlijaVisockanav atjaunota
35NellijaŽvīguleNAC
36ValērijaBaltrušunanav atjaunota
37ĻubovaHohlovanav atjaunota
38ŅatālijaKaļiņinanav atjaunota
39IrinaKazakevičanav atjaunota
40KatrīnaKurmenav atjaunota
41ViktorijaMežeckanav atjaunota
42OlgaŠelgunovanav atjaunota
43ElīnaZaikanav atjaunota
44PoļinaKirejevanav atjaunota
45MarijaPleskačovanav atjaunota
46SofijaŅikitinanav atjaunota
47JeļizavetaSuroveginanav atjaunota
48AnastasijaSamsonovanav atjaunota
49JekaterinaŅikulenkovaI kategorija
50AnastasijaKondratjevanav atjaunota
51IvetaIstjaginanav atjaunota
52InesaJastrebovanav atjaunota
53VeronikaŅesterovanav atjaunota
54AnastasijaKrūzenav atjaunota
55ElīnaVasiļevskaNAC
56Melānija MilānaSmirnihaI kategorija
57AnastasijaSemjonovanav
58MarikaZavadskanav
59JevgenijaŠepeļenav
60KatrīnaSiliņanav
61NikolaPerunovanav
62ĒrikaSokolovanav
63DiānaKļaviņanav
64SvetlanaBurlakovaI kategorija

 

Mākslas vingrošanas tiesnešu kolēģijas sastāvs no 2017. līdz 2020. gadam.