Sacensību kalendārs Lēcienos uz batuta 2019

DatumsNosaukumsVeidsPilsētaValstsNolikumsPieteikumsRezultāti
15.02.2019 - 16.02.2019Rīgas kaussPilsētas kaussRīgaLatvijanav iesniegtsnav iesniegts
16.02.2019 - 17.02.2019FIG Pasaules Kauss, TRA, TUMPasaules KaussBakuAzerbaidžānaDirectivesnepiedalījās
01.03.2019 - 02.03.2019Latvijas Kauss lēcienos uz batuta LR KaussRīgaLatvijaNolikumsNominātiska_reģistrācijarezult
16.03.2019 - 16.03.2019Flower Cup - Ziedu KaussStarptautiskais turnīrs Aalsmeer Nīderlande DirectivesResults 2019 - Aalsmeer Flower Cup
20.04.2019 - 21.04.2019FIG Pasaules Kauss, TRAPasaules KaussMinska Baltkrievijanepiedalījās
12.04.2019 - 13.04.2019Atklātais Rīgas pilsētas čempionāts un jaunatnes
meistarsacīkstes lēcienos uz batuta
Pilsetas čempionātsRīgaLatvijaNolikumsNominātiska_reģistrācijakvalifikācija zēni U9-10

kvalifikācija zēni U7-8

kvalifikācija zēni U 13-14, U15-16

kvalifikācija zēni U 11-12

kvalifikācija meitenes U13-14, U15-16

kvalifikācija meitenes U11-12

kvalifikācija meitenes U9-10

kvalifikācija meitenes U7-8

fināls zēni U 13-14, U15-16

fināls zēni U 11-12


fināls meitenes U11-12fināls meitenes U13-14, U15-16
20.04.2019 - 21.04.2019Augstajs lēciens Kluba sacensībasRīgaLatvijanav iesniegtsnav iesniegts
27.04.2019 - 28.04.201915. BG Pavasara turnīrs (NON FIG)Starptautiskais turnīrs TartuIgaunija DirectivesFinal — Individual trampoline, Juunioriklass (tüdrukud) _ Junior class (girls)

Final — Individual trampoline, Lasteklass A (poisid) _ Children class A (boys)

Final — Individual trampoline, Lasteklass A (tüdrukud) _ Children class A (girls)

Final — Individual trampoline, Noorteklass (poisid) _ Youth class (boys)

Qualification — Individual trampoline, Juunioriklass (tüdrukud) _ Junior class (girls)

Qualification — Individual trampoline, Lasteklass A (poisid) _ Children class A (boys)

Qualification — Individual trampoline, Lasteklass A (tüdrukud) _ Children class A (girls)

Qualification — Individual trampoline, Noorteklass (poisid) _ Youth class (boys)
17.05.2019 - 18.05.2019Open Baltic 2019Starptautiskais turnīrs VisaginaLietuva
24.05.2019 - 24.05.2019Rīgas meistarsacīkstesPilsētas meistarsacīkstesRīgaLatvijanolimuns nav atbilst LVF prasíbam
31.05.2019 - 01.06.201936. Starptautiskais FRIVOLTEN Kauss (NON FIG)Starptautiskais turnīrs HerrljungaZviedrija Directives
14.06.2019 - 16.06.2019FIG 19.GymCityStarptautiskais turnīrs KotbusaVācijaGCO_Invitation_2019
21.09.2019 - 22.09.2019Pasaules kauss lēcienos uz batuta Pasaules kaussKhabarovskKrievijanepiedalijas nepiedalijas
05.10.2019 - 06.10.2019FIG Pasaules Kauss, TRA, TUMPasaules KaussValjadolidaSpānijanepiedalijas nepiedalijas
11.10.2019 - 12.10.2019FIG 47. Starptautiskais Draudzīgais turnīrsStarptautiskais turnīrs Jablonec nad NisouČehijaDirectives
01.11.2019 - 02.11.2019Cerību kaussLatvijas meistarsacīkstesRīgaLatvija
01.11.2019 - 02.11.2019Latvijas čempionāts Latvijas čempionātsRīgaLatvija
02.11.2019 - 04.11.2019FinCupStarptautiskais turnīrs HelsinkiSomija
28.11.2019 - 01.12.2019FIG 34. Pasaules čempionāts Pasaules čempionātsTokijaJapāna
05.12.2019 - 08.12.2019FIG 27. Pasaules jauniešu sacensības Pasaules sacensībasTokijaJapāna