Valdība pagarina ārkārtējo situāciju, bet ļauj trenēties izlasēm

2021.gada 07.janvārī, Latvijas Republikas Ministru kabinets pieņēmis lēmumu ārkārtējās situācijas laikā esošos ierobežojumus, tai skaitā liegumu iekštelpu sporta treniņiem, pagarināt līdz 25.janvārim, vienlaikus paplašinot to personu loku, kas ir tiesīgi ārkārtējās situācijas laikā piedalīties treniņos.

Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” ietver arī papildinājumu noteikumu 5.17.3. apakšpunktā – tiek precizētas to sportistu kategorijas, kuras organizētā un uzraudzītā veidā var turpināt sporta treniņus iekštelpās, iekļaujot izņēmumā arī Murjāņu sporta ģimnāzijas un Augstas klases sportistu sagatavošanas centru audzēkņus, kuriem sporta treniņi ir neatņemama izglītības procesa sastāvdaļa un kuru objektīvu iemeslu dēļ ilgstoši nav iespējams īstenot attālināti, kā arī tādu Latvijas jauniešu un junioru izlašu sportistiem, kuri gatavojas dalībai attiecīgā vecuma Eiropas vai pasaules čempionātā.

Ņemot vērā šos grozījumus, to kā arī Latvijas Vingrošanas federācijas izlašu komandu gatavošanos dalībai Eiropas un Pasaules čempionātiem,   LVF valde, ir apstiprinājusi paplašinātu izlases sastāvu, ar mērķi veicināt pilnvērtīgu sportistu gatavošanos dalībai Eiropas un pasaules čempionātiem jauniešu, junioru un pieaugušo grupās.

Pilnu sastāvu var redzēt sadaļa: Sēžu protokoli – Valdes sēdes protokols 21-01_11.01.2021

Grozījumi ārkārtējās situācijas noteikumos: bit.ly/2Xhn6X4