Latvijas Republikas čempionāts sporta vingrošanā 2017

Rezultāti

Rezultāti meitenes 1. plūsma

Rezultāti meitenes 2. plūsma

Rezultāti vīrieši

Sacensību programma

Piektdiena, 10. novembris 13.30   tiesnešu sanāksme , vīrieši

14.00   sacensības , vīrieši (Seniori , Juniori , Pre juniori)

Sestdiena, 11. novembris 13.00   tiesnešu sanāksme , sievietes

14.00   sacensības , sievietes (Seniores , Juniores)

16.00   parāde sacensības , sievietes (Pre juniores)

Dalībnieku saraksts meitenes

Sestdiena , 11.novembris plkst. 14.00

Brīvās kustības
1 Aleksandra Tiščenko Juniore L L.Roslova
2 Vasilisa Protasenko Juniore L L.Roslova
3 Zane Petrova Juniore L L.Roslova
4 Arina Oļenova Juniore D A.Plāte
5 Elina Vihrova Juniore RVS/VOC I.Vihrovs
6 Karina Titova Juniore L L.Roslova
Atbalsta lēciens
1 Laura Mellēna Seniore RVS G.Afanasjeva
2 Kristiāna Ušacka Seniore RVS G.Afanasjeva
3 Veronika Abramova Seniore RVS G.Afanasjeva
5 Natālija Golubeva Seniore RVS I.Mihailova
6 Marija Golubeva Seniore RVS I.Mihailova
Līdztekas
1 Marija Šajovko Juniore RVS V.Murauska
2 Sindiija Strautiņa Juniore RVS I.Mihailova
3 Līva Kirštuka Juniore RVS G.Afanasjeva
4 Lelde Šternberga Juniore RVS G.Afanasjeva
5 Alīna Garaščenko Juniore RVS V.Murauska
6 Linda Tugarinova Juniore RVS V.Murauska
Baļķis
1 Marija Ribaļčenko Seniore V Nad.Seile
2 Aleksandra Kurčenko Seniore V Nad.Seile
3 Anastasija Dubova Seniore L I.Daņilova
4 Margarita Aleksandrova Seniore L I.Daņilova
5 Nikola Melne Seniore RVS V.Murauska
6 Alīna Circene Seniore RVS V.Murauska

 

Sestdiena , 11.novembris plkst. 16.00

Baļķis
1 Paula Kļaviņa Pre juniore RVS G.Afanasjeva
2 Ninelija Hrisafi Pre juniore RVS G.Afanasjeva
3 Anna Ločmele Pre juniore L I.Daņilova
4 Marija Protasenko Pre juniore L I.Daņilova
5 Dendija Grantiņa Pre juniore L I.Daņilova
6 Elena Meļķe Pre juniore L I.Daņilova
7 Lilija Ose Pre juniore RVS G.Afanasjeva
Atbalsta lēciens
1 Darja Eļbe Pre juniore L T.Jurenko
2 Paula Kristholde Pre juniore L T.Jurenko
3 Laura Pirkule Pre juniore L T.Jurenko
4 Katrīna Dedele Pre juniore D A.Plāte
5 Olga Menzorova Pre juniore D A.Plāte
6 Marija Grigorjeva Pre juniore D A.Plāte
7 Elizabete Fomina Pre juniore L L.Roslova
Līdztekas
1 Ineta Miglāne Pre juniore D A.Plāte
2 Ksenija Bogdanova Pre juniore D A.Plāte
3 Violeta Vavilova Pre juniore D A.Plāte
4 Kristīne Šervašidze Pre juniore D A.Plāte
5 Valērija Siņakova Pre juniore D A.Plāte
6 Evita Teivāne Pre juniore D A.Plāte
Brīvs
1 Veronika Harčenko Pre juniore RVS I.Mihailova
2 Marija Petrovska Pre juniore RVS J.Getmane
3 Viktorija Raciņa Pre juniore RVS J.Getmane
4 Darja Kireičikova Pre juniore RVS J.Getmane
5 Anna Sabīne Cinovska Pre juniore V Nad.Seile/Nat.Seile
6 Jūlija Karpuka Pre juniore V Nat.Seile
7 Dana Klēbā Pre juniore RVS I.Mihailova
Brīvās kustības
1 Jeļizaveta Žuļina Pre juniore RVS V.Murauska
2 Anastasija Anaņjeva Pre juniore RVS V.Murauska
3 Līva Irmeja Pre juniore RVS V.Murauska
4 Apoļinarija Rešetņikova Pre juniore RVS N.Serafimoviča
5 Ksenija Bražinska Pre juniore RVS N.Serafimoviča
6 Ērika Birze Pre juniore RVS N.Serafimoviča
7 Maija Ojare Pre juniore VOC

Dalībnieku saraksts zēni

Piektdiena , 10.novembris plkst. 14.00

Apļi
1 Kirills Bogdanovs 2006 Pre jun RVS VOC M.Gorskis
2 Georgijs Konditerovs 2005 Pre jun RVS VOC M.Gorskis
3 Kļims Bogdanovs 2004 Pre jun RVS VOC M.Gorskis
4 Norberts Krūms 2004 Pre jun RVS VOC I.Vihrovs
5 Danila Maltuvnieks 2004 Pre jun RVS VOC I.Vihrovs
Līdztekas
1 Renats Aļiullovs 2004 Pre jun RVS R.Končis
2 Artjoms Ščerbatjuks 2006 Pre jun RVS R.Končis
3 Deniss Jemcevs 2007 Pre jun RVS R.Končis
4 Leonīds Gorjačevs 2004 Pre jun RVS M.Ņilovs
5 Iļja Seņins 2005 Pre jun RVS I.Patrusheva
6 Arturs Dzenis 2005 Pre jun RVS I.Patrusheva
Atbalsta lēciens
1 Daniils Kozlovs 2003 Juniors RVS VOC I.Vihrovs
2 Aleksis Krūze 2003 Juniors RVS VOC I.Vihrovs
3 Ņikita Trusovs 2003 Juniors RVS VOC I.Vihrovs
4 Aleksandrs Ļitvinovs 2001 Juniors RVS VOC I.Vihrovs
5 Oļegs Ivanovs 2001 Juniors RVS VOC I.Vihrovs
6 Māris Gorskis 1993 Seniors RVS VOC I.Vihrovs
7 Vitālijs Kardašovs 1984 Seniors VOC I.Vihrovs
8 Rihards Trams 1998 Seniors V I.Vihrovs
Brīvās kustības  
1 Dmitrijs Mickevičs 2003 Juniors RVS P.Pavlovs
2 Emils Nasirovs 2001 Juniors RVS P.Pavlovs
3 Pavels Gustovs 2000 Juniors RVS P.Pavlovs
4 Ņikita Narodickis 2002 Juniors RVS L.Tiščenko
5 Boriss Voroņko 2003 Juniors RVS L.Tiščenko
6 Martins Lodjagins 2003 Juniors RVS L.Tiščenko
Stienis
1 Maksims Šibarševs 2001 Juniors RVS M.Ņilovs
2 Edvards Dergačevs 2000 Juniors RVS M.Ņilovs
3 Edgars Čudovskis 2003 Juniors RVS M.Ņilovs
4 Edvīns Rodevičs 2003 Juniors RVS M.Ņilovs
5 Ričards Plāte 2003 Juniors RVS M.Ņilovs
6 Artjoms Skibins 2003 Juniors RVS M.Ņilovs
7 Aleksejs Lukoņins 1999 Seniors RVS M.Ņilovs
Zirgs
1 Edvards Dundurs 2005 Pre jun V B.Kaņepe
2 Tomass Rudītis 2005 Pre jun V B.Kaņepe
3 Dmitrijs Semjonovs 2005 Pre jun V B.Kaņepe

 

N O L I K U M S

Mērķis un uzdevumi:

Popularizēt sporta vingrošanu Latvijas Republikā . Noskaidrot valsts labākos vingrotājus visās sporta klasēs.

Laiks un vieta: 2017. gada 10. – 11. novembrī, Rīgā, Miera ielā 62

Sacensību vadība: Sacensības vada galvenā tiesnešu kolēģija, sacensību galvenais tiesnesis – Broņislavs Konstantinovičs ( FIG Brevet II ), vietnieki – Nadežda Seile ( FIG Brevet I ) ,  Pavels Pavlovs ( FIG Brevet II )

Dalībnieki  un programma:

Vīrieši Sievietes
Seniori 1999. dz. g. un vec. FIG

Juniori 2000. – 2003. FIG j. 

Pre-juniori 2004. g. – 2006. LVF VTK noteikumi 

Seniores 2001.dz.g. un vec. FIG

Juniores 2002. – 2003. dz. g. FIG        

Pre- juniores 2004. – 2006. dz. g. FIG

 

Dalības  maksa  –  EUR 15,00

Dalības maksa jāiemaksā LVF kontā ar pārskaitījumu līdz 2017. gada 1. novembrim ar  norādi  –

Dalību  maksa  LR čempionātā ,  uzrādot  vingrotāju uzvārdus.

BIEDRĪBA  ” LATVIJAS  VINGROŠANAS  FEDERĀCIJA ” ,

Reģ. Nr. 40008022241

Skolas iela 9 – 23, Rīga  LV-1010

BANKAS  REKVIZĪTI : Valsts  kase, kods  TRELLV22, Konts  LV94TREL9153520000000

 

Apmaksas kvīti vai maksājuma uzdevuma kopija jāuzrāda pārstāvju sanāksmē.

 

Katrai  sporta  organizācijai   jānodrošina   divi  kvalificēti  tiesneši. 

Latvijas  Republikas  čempionāta  uzvarētāji   un  godalgoto  vietu  ieguvēji  tiek  apbalvoti  ar  diplomiem , medaļām  un   balvām  Visi dalībnieki tiek apbalvoti ar piemiņas balvām.

Rīku iemēģināšana MAG, WAG:   2017. gada 9. novembrī  12.00 – 18.00;

Pārstāvju sanāksme:                        2017. gada 9. novembrī  16.00;

Sacensības  MAG –                           2017. gada  10. novembrī   14:00;

Sacensības  WAG –                           2017. gada  11. novembrī   14:00.

 

Pieteikumi jāiesniedz pa E – pastu [email protected] līdz 2017. gada 3. novembrim, oriģinālus  ar ārsta parakstu un zīmogu jāiesniedz pārstāvju sanāksmes laikā 9. novembrī plkst. 16:00

 

LVF  Sieviešu TK  un  Vīriešu TK   lēmums